halerz brakteatowy, XV w., Opole, Mikołaj I (1439-1476)

stan zachowania
II+
cena wywoławcza
~11 EUR
~21 EUR
~23 EUR
Literatura
Fbg 485, Paszk. Górnośl. 37-38

Śląsk, halerz brakteatowy, Opole, pół krzyż kawalerski - pół orzeł na wprost z głową w prawo, srebro

Stan zachowania
II+