halerz brakteatowy, XV w., Opole, Mikołaj I (1439-1476)

stan zachowania
II+
cena wywoławcza
50 PLN
90 PLN
100 PLN

Śląsk, halerz brakteatowy, Opole, pół krzyż kawalerski - pół orzeł na wprost z głową w prawo, srebro

Stan zachowania
II+
Literatura
Fbg 485, Paszk. Górnośl. 37-38