Lot 3-ch odważników uncjowych o wadze: 1, 2, 4 uncje, Wielka Brytania, połowa XIX w.

stan zachowania
II/III
cena wywoławcza
100 PLN
200 PLN

Lot 3-ch odważników uncjowych o wadze: 1, 2, 4 uncje, Wielka Brytania, połowa XIX w., odważniki posiadają punce legalizacji, kontroli

Stan zachowania
II/III