Polska, 1/24 talara 1752, August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, Drezno

stan zachowania
MS 62
cena wywoławcza
100 PLN
195 PLN
300 PLN

Polska, 1/24 talara 1752, August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, Drezno, z hakiem pod datą i inicjałami FWôF pod tarczą herbową, patyna,

Stan zachowania
MS 62
Literatura
Kahnt 580