The Belzberg Collection. Katalog wielkiej aukcji monet polskich z kolekcji Alicji i Sida Belzbergów. Katalog aukcyjny zawiera wiele bardzo rzadkich monet, które nie pojawiły się później w handlu. Świetnej jakości ilustracje, wiele monet w tej aukcji zostało nabyte od innego wybitnego kolekcjonera monet polskich, H. Karolkiewicza. Jeden z ważniejszych powojennych katalogów aukcyjnych monet polskich. Katalog wydany oryginalnie w oprawie miękkiej, blok kartek klejony. Niniejszy egzemplarz został od nowa przeszyty w introligatorni. Oprawa bibliofilska w pełną skórę, z klasycznymi zgrubieniami oraz złoconymi napisami na grzbiecie. Na przedniej okładce tłoczona ramka i złocony tytuł.