Stan zachowania

Aukcja nr 9

Po raz drugi mamy zaszczyt zaoferować Państwu komplet wszystkich woluminów znakomitego dzieła Pana Jerzego Koziczyńskiego, a mianowicie katalogi Banknotów Polskich, Kolekcja Lucow, od tomu I do VI.

Każda książka posiada specjalne etui ochronne przygotowane na indywidualne zamówienie kolekcjonera, który zdecydował się sprzedać swój zbiór za naszym pośrednictwem. Dzięki specjalnym obwolutom pojedynczy tom ma dodatkową, specjalną ochronę przed uszkodzeniem.  Wszystkie sześć pozycji w bibliofilskim stanie zachowania. Zdecydowanie polecamy, szczególnie, że niektóre z nich zostały wydane w bardzo niskim nakładzie.